سفارش تبلیغ
صبا
[ و به پسرش حسن فرمود : ] پسرکم چیزى از دنیا بجا منه چه آن را براى یکى از دو کس خواهى نهاد : یا مردى که آن را در طاعت خدا به کار برد پس به چیزى که تو بدان بدبخت شده‏اى نیکبخت شود ، و یا مردى که به نافرمانى خدا در آن کار کند و بدانچه تو براى او فراهم کرده‏اى بدبخت شود پس در آن نافرمانى او را یار باشى و هیچ یک از این دو در خور آن نبود که بر خود مقدمش دارى . [ و این گفتار به گونه‏اى دیگر روایت شده است که : ] اما بعد ، آنچه از دنیا در دست توست پیش از تو خداوندانى داشت و پس از تو به دیگرى رسد و تو فراهم آورنده‏اى که براى یکى از دو تن خواهى گذاشت : آن که گرد آورده تو را در طاعت خدا به کار برد پس او بدانچه تو بدبخت شده‏اى خوشبخت شود ، یا آن که آن را در نافرمانى خدا صرف کند پس تو بدانچه براى وى فراهم آورده‏اى بدبخت شوى و هیچ یک از این دو سزاوار نبود که بر خود مقدمش دارى و بر پشت خویش براى او بارى بردارى ، پس براى آن که رفته است آمرزش خدا را امید دار و براى آن که مانده روزى پروردگار . [نهج البلاغه]
 
سه شنبه 95 اردیبهشت 14 , ساعت 11:55 صبح

به گزارش خبرگزاری فارس، دور جدید تمرینات تیم ملی روئینگ بانوان ایران با حضور 4 ورزشکار از 20 اردیبهشت زیر نظر افشین فرزام آغاز خواهد شد.

نازنین رحمانی، نازنین ملایی، حمیرا برزگر و مهسا جاور نفرات دعوت شده به اردو هستند که خود را برای کاپ آسیا در تهران آماده می‌کند. البته احتمال دارد جاور در این مسابقات شرکت نکند.

افشین فرزام سرمربی روئینگ بانوان در این باره به فارس گفت: 15 خرداد کاپ آسیا در تهران برگزار می‌شود. باید ببینیم شرایط جاور چطور است، اگر تحت فشار نباشد در کاپ آسیا شرکت می‌کند.

وی درباره برگزاری اردوی برون‌مرزی اظهار داشت: احتمال دارد یک اردوی 35 روزه و یا دو اردوی 20 روزه داشته باشیم .هلند قبلا ایمیل زده و اعلام آمادگی کرده بود. قبل از مسابقات کسب سهمیه هم با کانادا مکاتبه‌ای داشتیم تا در تورنتو تمرین کنیم، اما خودم پرتغال را مد نظر دارم. ما باید بعد مسافت و آب و هوا را نیز در نظر بگیریم تا شرایط نزدیکی به برزیل داشته باشد.

سرمربی روئینگ ایران در پاسخ به این سوال که در اردوی برون‌مرزی با چه تعداد ورزشکار شرکت می‌کنید، خاطرنشان کرد: پیلیست کل یادداشت های این وبلاگ